Algemene informatie

Hoofdkantoor Travers Welzijn
De Drijber
Burgemeester Drijbersingel 11
8021 DA Zwolle

Correspondentieadres  
Postbus 1064
8001 BB Zwolle

Telefoonnummer: 038 750 83 00
E-mail algemeen info@travers.nl

KvK nummer: 4102 5128 0000

We zijn bereikbaar voor iedereen in Zwolle. Bekijk hieronder wie jij in jouw wijk waarvoor kunt benaderen.

Inwoners van Zwolle

Heb je geldzorgen of heb je hulp nodig bij het halen van de boodschappen of medicijnen? Heb je moeite met de Nederlandse taal? Of heb je andere vragen waar je hulp bij nodig hebt? Stuur een mailtje naar een van onze buurt- of opbouwwerkers. Zij luisteren naar jouw verhaal en kijken wat ze voor je kunnen betekenen.

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Marloes Markslag
m.markslag@travers.nl
  Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Marc Kamp
m.kamp@travers.nl
Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Carolien van Maanen
c.vmaanen@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Pierik, Veerallee
Jan-Willem Bekhuis
jw.bekhuis@travers.nl
Stadsdeel Midden
Kamperpoort
Frans Jan Bontekoe
f.bontekoe@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Elselies Flikweert
e.flikweert@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Jetske Arntzen
j.arntzen@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Marion Remer
m.remer@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Sandra van der Velden
s.vdvelden@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
René van Rijn
r.vrijn@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Jorben Koenen
j.koenen@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Frank de Haan
f.dhaan@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Petra Staas
p.staas@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Patrick Stremmelaar
p.stremmelaar@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Adéle Spikker
a.spikker@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Esther Rooseboom
e.rooseboom@travers.nl

Kinderen

Heb je vragen over de opvoeding van kinderen van 0 tot 6 jaar? Heb je vragen over eten, slapen, gedrag of het spelen van je kinderen? Stuur dan een mail naar onze collega’s van Kinderopvang Plus Esther e.vdwinkel@travers.nl of Annemarie a.wennekes@travers.nl of neem contact op met team Taal & Gezin:

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Mieke Koning
m.koning@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Ilona Ruiter
i.ruiter@travers.nl
Stadsdeel Noord
Zwolle-Zuid
Joyce van Dijk
j.vdijk@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Kibar Cetin
k.cetin@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Lisa Lugtenberg
l.lugtenberg@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Astrid Wagenaar
a.wagenaar@travers.nl

Heb je vragen over huiswerkbegeleiding van kinderen op de basisschool? Lukt het je ook met hulp van de juf of meester niet om je kinderen te helpen met hun huiswerk? Neem dan contact op met Bart Hamelink.

Heb je geen idee meer wat je je kinderen – naast hun huiswerk – kunt laten doen? Op zoek naar tips voor je thuissituatie? Stuur een mailtje naar een van onze jeugdwerkers. Zij luisteren naar je verhaal en kijken wat ze voor je kunnen betekenen.

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Stefan Straatman
s.straatman@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Ingrid Schakelaar
i.schakelaar@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Tessa Ossendorp
t.ossendorp@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Aldert Toornstra
a.toornstra@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Halima Jafar
h.jafar@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Roelienke Wagenaar
r.wagenaar@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Laura van Schubert
l.vschubert@travers.nl

Kinderraad

Elske-Marije de Bruijn
Coördinator De Zwolse Kinderraad
e.debruijn@travers.nl
De Zwolse Kinderraad

Jongeren

Ben je (ouder van) een jongere van 14 – 23 jaar? En heb je vragen over school, werk of de dagbesteding van jezelf of je kind? Stuur een mailtje naar een van onze jongerenwerkers. Zij luisteren naar je verhaal en kijken wat ze voor je kunnen betekenen.

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt, Wipstrik
Bart Hamelink
b.hamelink@travers.nl
Stadsdeel Midden
Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Yahya Ben Ali
y.benali@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp
Sam Janssen
s.janssen@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Elmer Pietersen
e.pietersen@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Lotte Witte
l.witte@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Emin Aslan
e.aslan@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Devran Torunlar
d.torunlar@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
René Sprokholt
r.sprokholt@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Kerem Aksoy
k.aksoy@travers.nl

Stedelijk jongerenwerk

Jongerenraad
Neal Nieuwenkamp

n.nieuwenkamp@travers.nl
Jongerenroute
Laura Smale
l.smale@travers.nl
Blauwhaus
Carlien van Stek
c.vstek@travers.nl
MakeIt!
Bianca Samson Lewis
b.samson@travers.nl
Vuurkracht
Arend Jan Poelarends
aj.poelarends@travers.nl
038 – 465 99 11
Fakkelteit
Maaike Vulkers
m.vulkers@travers.nl
06 – 1842 8420
Fakkelteit
Ricardo McDougal
r.mcdougal@travers.nl
Adviseur Jongerenparticipatie
Bart Demmers
b.demmers@travers.nl
Projectleider Impacter Zwolle
Bram Kuiper
b.kuiper@travers.nl
Jongerencoach Impacter Zwolle
Merel de Backer
merel@impacterzwolle.nl
Jongerencoach Impacter Windesheim Zwolle
Hanneke Kottier
hanneke@impacterzwolle.nl
Jongerencoach Impacter Zwolle
Isa van den Brink
isa@impacterzwolle.nl
Jongerencoach Impacter Zwolle
Vera Losse
vera@impacterzwolle.nl
Jongerencoach Impacter Zwolle
Rik Zweers
rik@impacterzwolle.nl
Jongerencoach Impacter Windesheim
Rachel Slotman
rachel@impacterwindesheim.nl
Jongerenwerker De Ambelt
Jitze Oosterhof
j.oosterhof@travers.nl

Jongerencentra

Free2Move
Patrick van Eerden
p.veerden@travers.nl
038 – 453 67 77
Free2Move
Elwin van den Beld
e.vdbeld@travers.nl
038 – 453 67 77
LevelZ
Virigina Speek
v.speek@travers.nl
038 – 420 18 53
LevelZ
Peter Han Beekkerk van Ruth
p.beekkerkvanruth@travers.nl
038 – 420 18 53

Trajectcoaching

Wil je graag stappen maken in jouw ontwikkeling? De trajectcoaches van Travers Welzijn helpen je bij het vinden van een plek die bij je past en waar je ervaring op kan doen, ontdekken wie je bent, wat je nou eigenlijk wil en waar je talenten liggen, zodat je jezelf verder kunt ontwikkelen.

Koos Knook
trajectcoach
k.knook@travers.nl
Ben de Man
trajectcoach
b.man@travers.nl
Pien Bos
trajectcoach
p.bos@travers.nl

Buren

Heb je vragen over het contact met je buren? Mail onze collega Marianne van buurtbemiddeling. Zij kan je vast verder helpen. buurtbemiddeling@travers.nl

Marianne Grooten
coördinator Buurtbemiddeling Zwolle
m.grooten@travers.nl

Toegankelijkheid

Een toegankelijke stad ontwikkel je samen! Mail onze collega Petra van Duin van Toegankelijk Zwolle. info@toegankelijkzwolle.nl

Petra van Duin
projectleider Toegankelijk Zwolle
p.vduin@travers.nl

Wijkcentra

Wijkcentrum Holtenbroek
Bachlaan 20
038 – 422 49 33
Wijkcentrum De Vlasakkers
Vlasakkers 10
038 – 453 50 47
Wijkcentrum Ons Eigen Huis
Mussenhage 2
038 – 421 31 20

Jos Meiberg
Zakelijk leider
j.meiberg@travers.nl
06 – 3923 1120
Janneke Zwerver
Coördinator wijkcentra 
j.zwerver@travers.nl
06 – 3923 1121
Irma Webb
assistent wijkcentrum Holtenbroek
i.webb@travers.nl
Helly Soedira
assistent wijkcentrum Holtenbroek
h.soedira@travers.nl
Adalarti Tuheti
assistent wijkaccommodaties
a.tuheti@travers.nl
Abos Cetintas 
assistent wijkaccommodaties
a.cetintas@travers.nl
Johanna Bosman
medewerker wijkaccommodaties
j.bosman@travers.nl

Wijkboerderijen

Je kunt het beste even een mailtje sturen, want wij zijn niet altijd telefonisch bereikbaar.

Wijkboerderij de Eemhoeve
Monique Meijer
eemhoeve@travers.nl
038 – 454 16 58
Wijkboerderij de Klooienberg
Agnès Meurs
klooienberg@travers.nl
038 – 421 87 63
Wijkboerderij de Schellerhoeve
Bert Palland
schellerhoeve@travers.nl
038 – 460 52 34
Iris Arink
medewerker wijkboerderijen
i.arink@travers.nl
Bianca van ’t Hul
Consulent Buurtweiden
b.vthul@travers.nl
06 – 4341 0957

 

Management en staf

Elske Heinen
manager
e.heinen@travers.nl
Christian Bleeker
manager
c.bleeker@travers.nl
Esther Kloosterziel
directieondersteuning
e.kloosterziel@travers.nl
Niels Gerrits
medewerker marketing en communicatie
n.gerrits@travers.nl
Sandra Luimes
coördinator marketing en communicatie
s.luimes@travers.nl

SamenZwolle

Ben je op zoek naar concrete hulp of wil je hulp aanbieden? Ga dan naar SamenZwolle. Daar komt alles bij elkaar. Want in Zwolle regelen we het samen!

Heb je een klacht?

Heb je vragen, of ben je ontevreden over iets en wil je dit melden? Dan willen wij dat natuurlijk oplossen! Ons werk is mensenwerk en er kunnen dan ook onbedoeld fouten worden gemaakt. Om deze fouten zo goed mogelijk te herstellen en om er lering uit te trekken heeft Travers Welzijn een klachtenregeling. Je kunt rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende persoon, of als je niet weet met wie je contact moet opnemen, een mail sturen naar Esther Kloosterziel via e.kloosterziel@travers.nl of bellen naar 038 – 750 83 00.

Bereken je route