We zijn bereikbaar voor iedereen in de Zwolle. Bekijk hieronder wie jij in jouw wijk waarvoor kunt benaderen.

Inwoners van Zwolle

Heb je geldzorgen of heb je hulp nodig bij het halen van de boodschappen of medicijnen? Heb je moeite met de Nederlandse taal? Heb je vragen over het coronavirus? Of heb je andere vragen waar je hulp bij nodig hebt? Stuur een mailtje naar een van onze buurt- of opbouwwerkers. Zij luisteren naar je verhaal en kijken wat ze voor je kunnen betekenen.

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Marloes Markslag
m.markslag@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Ayésha Leito
a.leito@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Jetske Arntzen
j.arntzen@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Petra Staas
p.staas@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Esther Rooseboom
e.rooseboom@travers.nl

Kinderen

Heb je vragen over de opvoeding van kinderen van 0 tot 6 jaar? Heb je vragen over eten, slapen, gedrag of het spelen van je kinderen? Stuur dan een mail naar Esther e.vdwinkel@travers.nl of Annemarie a.wennekes@travers.nl.

Of neem contact op met team Taal & Gezin:

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Mieke Koning
m.koning@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Ilona Ruiter
i.ruiter@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Joyce van Dijk
j.vdijk@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Kibar Cetin
k.cetin@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Astrid Wagenaar
a.wagenaar@travers.nl

 

Heb je vragen over huiswerkbegeleiding van kinderen op de basisschool? Lukt het je ook met hulp van de juf of meester niet om je kinderen te helpen met hun huiswerk? Neem dan contact op met Elke via e.versteeg@travers.nl.

Heb je geen idee meer wat je je kinderen – naast hun huiswerk – kunt laten doen? Op zoek naar tips voor je thuissituatie? Stuur een mailtje naar een van onze jeugdwerkers. Zij luisteren naar je verhaal en kijken wat ze voor je kunnen betekenen.

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt en Wipstrik
Stefan Straatman
s.straatman@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Ingrid Schakelaar
i.schakelaar@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Tessa Ossendorp
t.ossendorp@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Halima Jafar
h.jafar@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Roelienke Wagenaar
r.wagenaar@travers.nl

Jongeren

Ben je (ouder van) een jongere van 14 – 23 jaar? En heb je vragen over school, werk of de dagbesteding van jezelf of je kind? Of heb je andere zorgen? Stuur een mailtje naar een van onze jongerenwerkers. Zij luisteren naar je verhaal en kijken wat ze voor je kunnen betekenen.

Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt, Wipstrik
Helga van den Berg
h.vdberg@travers.nl
Stadsdeel Oost
Diezerpoort, Indische Buurt, Wipstrik
Bart Hamelink
b.hamelink@travers.nl
Stadsdeel Midden
Binnenstad, Assendorp, Kamperpoort, Pierik, Veerallee
Yahya Ben Ali
y.benali@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Elmer Pietersen
e.pietersen@travers.nl
Stadsdeel Zuid
Zwolle-Zuid
Lotte Witte
l.witte@travers.nl
Stadsdeel Noord
Holtenbroek en Aa-landen
Emin Aslan
e.aslan@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
René Sprokholt
r.sprokholt@travers.nl
Stadsdeel West
Stadshagen, Westenholte en Spoolde
Kerem Aksoy
k.aksoy@travers.nl

Buren

Heb je vragen over het contact met je buren? Mail onze collega Marianne van buurtbemiddeling. Zij kan je vast verder helpen. buurtbemiddeling@travers.nl

Management en staf

Elske Heinen
manager
e.heinen@travers.nl
Christian Bleeker
manager
c.bleeker@travers.nl
Esther Kloosterziel
directieondersteuning
e.kloosterziel@travers.nl
Sandra Luimes
coördinator marketing en communicatie
s.luimes@travers.nl

SamenZwolle

Ben je op zoek naar concrete hulp of wil je hulp aanbieden? Ga dan naar SamenZwolle. Daar komt alles bij elkaar. Want in Zwolle regelen we het samen!

Algemene informatie

Hoofdkantoor Travers Welzijn
De Drijber
Burgemeester Drijbersingel 11
8021 DA Zwolle

Correspondentieadres  
Postbus 1064
8001 BB Zwolle

Telefoonnummer: 038 750 83 00
E-mail algemeen info@travers.nl

KvK nummer: 4102 5128 0000

Wijkcentra

Wijkcentrum Holtenbroek tel. 038 – 422 49 33
Wijkcentrum De Vlasakkers tel. 038 – 453 50 47
Wijkcentrum Ons Eigen Huis tel. 038 – 421 31 20

Wijkboerderijen

Je kunt het beste even een mailtje sturen, want wij zijn niet altijd telefonisch bereikbaar.

Wijkboerderij de Eemhoeve
Monique Meijer
eemhoeve@travers.nl
038 – 454 16 58
Wijkboerderij de Klooienberg
Agnès Meurs
klooienberg@travers.nl
038 – 421 87 63
Wijkboerderij de Schellerhoeve
Bert Palland
schellerhoeve@travers.nl
038 – 460 52 34
Jos Meiberg
Zakelijk leider wijkboerderijen
j.meiberg@travers.nl
06 – 3923 1120

Jongerencentra

Free2Move
Patrick van Eerden
p.veerden@travers.nl
038 – 453 67 77
Free2Move
Elwin van den Beld
e.vdbeld@travers.nl
038 – 453 67 77
LevelZ
Virigina Speek
v.speek@travers.nl
038 – 420 18 53
ReZet
Karim de Vries
k.dvries@travers.nl
038 – 465 99 11
ReZet
Rob van der Linde
r.vdlinde@travers.nl
038 – 465 99 11

Heb je een klacht?

Heb je vragen, of ben je ontevreden over iets en wil je dit melden? Dan willen wij dat natuurlijk oplossen! Ons werk is mensenwerk en er kunnen dan ook onbedoeld fouten worden gemaakt. Om deze fouten zo goed mogelijk te herstellen en om er lering uit te trekken heeft Travers Welzijn een klachtenregeling. Je kunt rechtstreeks contact opnemen met de desbetreffende persoon, of als je niet weet met wie je contact moet opnemen, een mail sturen naar Esther Kloosterziel via e.kloosterziel@travers.nl of bellen naar 038 750 83 00.

Bereken je route